Hizmetler
SAP Teknik Danışmanlık

Kurumsal bütünleşik iş çözümleri alanında teknolojinin öncüsü durumunda bulunan SAP uygulamaları, kurumlardaki tüm iş süreçlerinin aynı çatı altında toplanmasını, kurumların müşterileri, tedarikçileri, lojistik ortakları, finansal hizmet sağlayıcıları ve çalışanlarıyla aralarındaki ilişkileri yönetme fırsatı sağlayarak verimliliği artırır ve yüksek miktarda yatırım karlılığı sağlar. SAP uygulamaları sağlam bir kurumsal teknik BT altyapısı gerektirmektedir.

ComPro Bilişim Teknolojileri, SAP konusunda yıllardır büyük başarılara imza atmış, bu konuda Türkiye’nin en uzman ekiplerinden birini bünyesinde barındırmaktadır. ComPro, SAP platformunda geliştirdiği uzmanlık ve deneyimlerini, müşteri sistemlerinin güvenilirlik, süreklilik ve yönetilebilirliğini sağlamak için teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunmakta, bugüne kadar birçok projeyi de başarıyla sonuçlandırmıştır.

SAP teknik danışmanlığı çerçevesinde müşterilerine altyapı tasarımından başlayarak, sistem ölçümleme, kurulum, güncelleme, konfigürasyon, performans ayarlama, taşıma, reorganizasyon, bakım, destek, güvenlik, olağanüstü durum planlama ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini yıllardır tecrübe ve uzmanlığını geliştirerek sunan ComPro, bu alanda çok geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.