Ürünler
Microsoft Office 365

Bulut Tabanlı Sosyal İşbirliği Platformu olan Office 365, Microsoft Exchange, Microsoft Lync, Microsoft SharePoint ve Office Web Apps hizmetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Platformun bulutta çalışması sayesinde uygulamalarınıza, maillerinize ve dosyalarınıza telefon, tablet, PC veya Mac üzerinden erişebilirsiniz.

office

E-posta ve Takvim

Office 365 kullanıcılara kurumsal e-posta ve takvim paylaşımı hizmeti sunmaktadır. E-posta hizmetinin SaaS (software as a service) olarak verilmesi sayesinde sunucu yönetimi gibi süreçlerle uğraşmazsınız. Her kullanıcı için 50 GB e-posta alanı tahsis edilmiştir. Spam ve malware koruması da hizmete dahildir. ActiveSync özelliği sayesinde gelişmiş eposta, kişiler ve takvim senkronizasyonu sağlanmaktadır.

Microsoft Office

Office 365 her kullanıcıya Microsoft Office’in en son sürümünü 5 farklı cihaza indirme hakkı vermektedir. Bu sayede birçok cihaz için ayrı ayrı lisanslama bedeli ödemeye gerek kalmamaktadır. Kullanıcılar OneDrive’daki 1 TB’lık depolama alanında Office dosyalarını depolayabilir ve bu dosyaları tarayıcı üzerinden de düzenlemektedir.

Online Konferans

Office 365’in online konferans özelliği ile çalışma arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle HD kalitede görüntülü toplantılar yapmanız mümkündür.  Online konferanslar, gerçek zamanlı not alma, ekran paylaşımı ve anlık mesajlaşabilme özelliklerine sahiptir. Bu platform üzerinden Skype kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Kolay ve Güvenli Dosya Paylaşımı

Her kullanıcı 1 TB dosya depolama alanına sahiptir ve bu alanda sakladığı dosyaları şirket içi ve şirket dışındaki kişilerle paylaşabilmektedir. Dosyanın paylaşıldığı kişilere dosyayı açma veya düzenleme gibi yetkiler verilebilmekte, bu sayede erişilebilirlik ayarları yapılmaktadır. Office dosyaları birkaç editör tarafından online olarak düzenlenebilmektedir.

Web Sitesi Oluşturma ve Ücretsiz Hosting Hizmeti

Office 365 ile kurulumu ve güncelleştirmesi kolay bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Bu platformda oluşturduğunuz websiteleri için ayrıca bir barındırma ücreti söz konusu değildir.

Mobil Uygulamalar

Office 365 mobil uygulamalarını IOS veya Android tabanlı telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde Word, Excel ve PowerPoint dokümanlarını görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Paket Opsiyonları

Office 365 her ölçekten işletmenin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 farklı pakete sahiptir. Aşağıdaki tabloda her paketin detaylarını bulabilirsiniz. Tabloyu özgün boyutunda açmak için görsele tıklayabilirsiniz.